Wwe RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe RPG

Türkiyenin WWE Rpg Sitesi

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

jericho ya

+2
Jordan*
rey_kofi
6 posters
YazarMesaj
rey_kofi
Aktif
rey_kofi

jericho ya Empty
MesajKonu: jericho ya   jericho ya Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:47 pm

hey jericho senden bıktım sen wwe nin yüs karasısın ben senin yerinde olsam bu rada bir saniye bile durmam ve başka bir yere giderdim o yüzden siz asla katliam filan durduramassınız ben o takımda olmadığıma rağmen o takımı durduramassınız neden mi diye sorarsan siz sadece silaha hayır sınız ama o takım ise sizi paramparça eder ben senin yerinde olsaydım o takıma bulaşmaz arkama bakmadan kaçardım ama sen bir hava yapıcam diye bütün gözlerden düşücen ve kemerini kaybettiktenm sonrada koruyacak bişeyin kalmıyacak ve ondan sonra benim durduğum yerde durucaksın sana söyleyim orada bu havalı adamları yerler orada sadece kemeri olamaynlar duruyor yani batista john morison ben randy cristian edge ve ted vce bir çok kişi duruyor o yüzden oraya hazırla kendini der ve uzaklaşır
Jordan*
Moderatör
Moderatör
Jordan*

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 11:52 pm

Booyaka Booyaka 619 çalar !! Ve rey kemeriyle gelir ve derki 'Cody Cody Cody 3 kere dedim neden bilemem xD Herkez Jerichoya neden yükleniyo.. Bunu anlamadım ben?Eğer siz O grubtansanız bizde Jerichonun takımını savuncaz tmm mı ve her zaman ve her yerde jerichonun yanında durcam ona dalaşan Rey Mysterio ve Team Extreme Bulaşmış olur Ve elindeki mikrofonu bırakıp ordan tamamen (((uzaklaşırr....)))
Kofi Kingston
V.i.P
V.i.P
Kofi Kingston

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 10:41 am

batista da gelir cody gözüme girdin eğer istiyorsan Massacre senin gibi bir üyeyi görmeyi çok ister Wink
http://wwe-fan.yetkinforum.com
EDGE
Süper Aktif
EDGE

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 12:32 pm

Edge ringe gelir ve evet cody cok haklısın bunlar bizimle ugrasamazlar ama meşhur olmak için herşeyi yapiolar :S ve elini cody nin omzuna koyar =)
Rey Cena
Moderatör
Moderatör
Rey Cena

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:09 pm

Morrison Gelir Penekicki Çakar Edge ve:Cody Bunu Sana Yapmamı İstemiyorsan Jerichoyla Uğraşma der ve gider
Sago
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sago

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:17 pm

Y2J CHRİS JERİCHO GELİOR VE DİORKİ SENİ PİSLİK HERİF ! SÖLE BANA BATİSTA KAÇ MAÇ YENDİ 1 MASSACRE NİN KAÇ ADAMINDA KEMER VAR BİZ MASSACRE STOPPER DEİLİZ PUNİSHERİZ 3 VE SENNN EZİKLERİN KRALI SEN BİR EZİKSİN ANLADINMI EZİK DER ARDINDAN DA BEN BURANIN YÜZ KARASI İSEM SİZ DE BURANIN SOYTARISINIZ SİZİ HORNSWOGGLENİN YERİNE KOYMAK LAZIM EĞER KABUL EDİORSANIZ UDNERTAKER & JERİCHO VS CODY NAD BATİSTA !! ANLADINZMI DER VE HEMEN 2 SİNİDE DUAL BULLDOG YAPAR VE MERDİVENİN ARASINA SIKIŞTIRIR VE ORADA ONU DÖVER
Kofi Kingston
V.i.P
V.i.P
Kofi Kingston

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 6:49 pm

batista gelir bu kadar kurtulamazsın der ve jelibona spine buster yapar yere düşüncede meşhur bacak kilidini
yapar ve sandalyeyi yere koyar jerichoya sandalye üzerinden batista bomb yapar sonrada gider
Sago
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sago

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 6:55 pm

Ama jericho topllayarak gelir batistayı çevirir Ve onu tutarak elektrik yerine atar merdivenin arasına sıkıştırır gider Jeffin edgeye yaptığı gibi kolalrını merdvene sıkıştırdım orda öle kalıosun ve topllayarak kemerini kaldırır belini gtutar ve oradan gider
Kofi Kingston
V.i.P
V.i.P
Kofi Kingston

jericho ya Empty
MesajKonu: Geri: jericho ya   jericho ya Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 7:12 pm

batista zor durumda olduğundan arkasından koşmaz topallayarak süperstar odasına gider bunu ödeyeceksin jelibon der

jericho ya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jericho Konuşuyor
» jericho ya
» Üzgünüm Jericho
» Jericho Konuşma ( Röportaj )
» Jericho uzun bir ara sonra ringde